modřínové podlahy

KVALITNÍ MODŘÍNOVÉ PODLAHY

 

 

Masivní dřevěné modřínové podlahy jsou vyfrézovány z jednoho kusu dřeva, tzv. podlahových přířezů, které se před profilováním suší v sušárně na vlhkost 9%. V závislosti na požadovaném vzhledu podlahy může být řezivo řezáno třemi způsoby: plošným, čtvrtinovým nebo spárovým. Obsah vlhkosti v době výroby je pečlivě kontrolován, aby se zajistilo, že se produkt během přepravy a skladování nezkroutí.

 

modřínové

 

 

Masivní modřínové podlahy patří k těm nejoblíbenějším. Doma budete mít vždy originál z jednoho kusu masivního dřeva, který interiéru dodá nadčasovost a lze ho kombinovat i s moderními prvky. Pokud jste si vědomi síly a jedinečnosti modřínového dřeva, a nevidíte za ním jen dřevo s dobrými vlastnostmi, tak tato podlaha je právě pro vás.

Modřínové podlahy vynikají svou jedinečnou kresbou, tvrdostí a stálostí. Berte podlahu jako investici, která při správné montáži vydrží po celé generace.

Neděláme „levné“ modřínové masivní podlahy, děláme podlahy z modřínu prvotřídní kvality.

 

    modřínové  

 

 

Modřínové podlahy dodáváme v několika variantách:

KVALITA A – s menším množstvím zdravých suků

KVALITA B – větší barevná rozmanitost i suky

KVALITA A/B – mix obou kvalit

RUSTIK – větší barevná rozmanitost s velkými suky zvýrazňující masivní dřevo

 

Pro získání více informací okolo kvalit navštivte  –  TŘÍDY KVALITY MODŘÍN  

 

Modřínové masivní podlahy dodáváme výhradně na míru dle konkrétní potřeby zákazníka v síle 15 mm, 19 mm, 20mm, 24mm a 28mm.

Vlhkost modřínové podlahy je 9-12%. Jednotlivé podlahy můžeme za příplatek dodat tmelené a jemně broušené. Na přání zákazníka nanášíme povrchovou úpravu  např.  UV lak nebo přírodní olej. Zvolit můžete i povrch kartáčovaný či bez jakékoli úpravy. Na výběr máte z několika barevně tónovaných laků i olejů. Strojově nanesené povrchy zaručí vysokou kvalitu povrchových úprav.

 

Na přání zákazníka také vyrobíme masivní modřínovou podlahu atypických rozměrů selského typu od tloušťky 30mm a šíře v rozmezí 210mm až 300mm tak, jak dělali naši předci.

Modřínové podlahy z masivu, masivní modřínová podlaha, masivní modřínové podlahy modřínová podlaha masiv, modřínová podlaha masiv

 

 

S MODŘÍNEM SE MUSÍ UMĚT PRACOVAT

Vyrábíme rozsáhlou škálu podlahových produktů vyrobených prostřednictvím našich zařízení v naší malé pile, které nám umožňují strojově zpracovat a dokončit náš sortiment  modřínových podlah na vysoké úrovni, abychom splnili požadavky stanovené našimi zákazníky.

V této části najdete vše, co potřebujete k vytvoření oblažení z modřínových podlah ve vašem obývacím pokoji nebo pracovně. Budujete prostor pro setkávání s vaší rodinou nebo hosty? Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout dřevěné masivní modřínové podlahy dle Vašich potřeb tak, abyste vytvořili své vysněné prostředí z masivního dřeva.

Tím, že materiál na podlahy z modřínu zpracováváme v kompletním výrobním procesu, od stromu až po hotový výrobek, máme možnost mít nad výrobkem plnou  kontrolu . Hotový výrobek bude svědkem našich osvědčených výrobních metod, které nám umožňují dodávat našim zákazníkům krásné, ale odolné podlahy z modřínu.

Naše modřínové podlahy jsou k dispozici z modřínu evropského pocházejícího převážně z Kokořínska nebo Křivoklátska , proto jsme si jisti, že svou kvalitou díky původu dřeva z této lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků Vám jsme schopni dodat latě v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou nebo interiérovou estetiku.

Chcete-li se dozvědět více informací o kterékoli z našich modřínových podlahových  kousků, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

Potřebujete poradit? neváhejte se zeptat...

          Najdete nás také na:

    modřínové
    modřínové